منوی اصلی
IT , دنیای رایانه و گوشی همراه
،:|" الهم عجل الوالیك الفرج "|:،
بیشتر نقاش ها از مدادرنگی یا آبرنگ برای دوران حرفه ای خود استفاده می کنند و مدادشمعی طرفداران کمی دارد زیرا نمی توان با استفاده از آن نقاشی های واقعی کشید و کار با آن بسیار سخت خواهد بود. 

"روبن بلوسو آدورنا" هنرمندی اسپانیایی است که از دوران کودکی علاقه خاصی به مدادشمعی داشته و کار با این وسیله را در دوران حرفه ای نیز ادامه داده است. او کاری کرده تا بسیاری از نقاش ها به اشتباه همیشگی خود در غیر واقعی بودن مداد شمعی پی ببرند زیرا او نقاشی هایی می کشد که شاید هیچکس تفاوت ان ها را با عکس متوجه نشود.

 

این هنرمند معمولا نقاشی های خود را با مدادشمعی های خاص روی چوب های بزرگ می کشد. نقاشی های او به قدری دقیق و زمان بر هستند که برخی از آن ها برای مدت بیش از 4 ماه صرف می شود زیرا "روبن" تمامی جزئیات را هنگام کشیدن این نقاشی ها رعایت می کند. 

این نقاش تا به حال توانسته جوایز بسیاری از جشنواره های مختلف نقاشی دریافت کند و حتی یکبار نقاشی های او با عکس اشتباه گرفته شدند و او جایزه بهترین عکس یک مسابقه را نیز دریافت کرد. تعدادی از بزرگترین کارشناسان نقاشی دنیا این جوان 27 ساله را نابغه نقاشی قرن 21 می دانند. 
منبع : yjc.ir
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات