شنبه 29 فروردین 1394 10:05 ق.ظ نظرات ()
 اگر خودروی شما در جاده خراب شود اولین کاری که خودتان انجام می دهید این است که کاپوت خودرو را بالا می زنید و اگر خودتان نتوانستید آن را درست کنید با امداد خودرو تماس می گیرید اما استفاده از نرم افزارهای کمکی نیز می تواند گزینه خوبی برای این مواقع باشد.

افراد بسیاری هستند که از خودرو شخصی استفاده می کنند ولی به محض اینکه برای خودری آنها مشکلی جزئی پیش بیاید خود را سریع به تعمیرگاه می رسانند هر چند مشکلی جزئی و پیش پا افتاده است اما به دلیل نداشتن اطلاعات کافی نمی توانند خودرو را تعمیر کنند.

از این رو بعضی از عیب های خودرو می تواند توسط خود ما رفع شود و نیازی به تعمیرگاه ندارد.داشتن یک مکانیک همراه می تواند نیازهای ما را رفع کند.

مکانیک همراه

با استفاده از این نرم افزار شما یک مشاور مکانیک را همیشه همراه خود دارید و می توانید در صورت مواجهه ناگهانی با از کار افتادگی خودرو خود در جاده ها و خیابان ها به بررسی مشکل و رفع آن بپردازید.

با استفاده از مکانیک همراه می توانید سطح اطلاعات فنی خود را در زمینه اجزا و قسمتهای مختلف خودرو افزایش دهید و برای مشکلات جزئی و پیش پا افتاده از مراجعه به تعمیرگاه خودداری کرده و در هزینه ها صرفه جویی کنید.

با این نرم افزار از ایرادها و روش تعمیر خودرو خود باخبر شوید حتی در سفر هم خودتان مکانیک خودرو خود باشید.اگر علاقه مند هستید تا خودتان یک تعمیرکار ماهر شوید پیشنهاد می کنیم این نرم افزار را از دست ندهید.


 • تصاویر محیط برنامه، برای مشاهده در اندازه اصلی روی تصاویر کلیک کنید

مکانیک همراه مکانیک همراه مکانیک همراه


 • دانلود و مشخصات فایل

دانلود
 • رمز فایل فشرده: www.yjc.ir
 • حجم: 0.96 مگابایت
 • نسخه: 1.1
 • اجرا در: اندروید 2 و بالاتر
منبع : باشگاه خبرنگاران